Pitanja i odgovori

Kako bi vam pomogli oko pitanja vezanih uz ovogodišnje izdanje Weekend Food Festivala, skupili smo nekoliko najčešćih pitanja koja nam postavljate

 

Q: Kako se mogu kupiti ulaznice?

A: Svi posjetitelji ulaznice mogu kupiti na linku putem prijavnice. 

Q: Što ulaznica uključuje, odnosno ne uključuje?

A: Ulaznica uključuje ulazak na sva predavanja, panele i koncerte za sva tri dana trajanja festivala.

Ulaznica NE uključuje konzumaciju hrane i pića, putne aranžmane i hotelske rezervacije.
Ulaznice za Gala večere NISU uključene u osnovnu ulaznicu, a također će se moći dodatno kupiti putem prijavnice na Weekend Food Festival web stranici. 

Q: Uključuje li ulaznica i pristup svim Masterclass radionicama?

A: Zbog ograničenog broja mjesta, za sudjelovanje na Masterclass radionicama potrebna je prethodna prijava putem web stranice. 

Određene Masterclass radionice dodatno će se naplaćivati. 

Q: Što je PRESS akreditacija?

A: Posebna vrsta prijave za novinare, fotografe i blogere koji dolaze s ciljem praćenja Festivala te izrade i slanja priopćenja, ili objavljivanja na svojim kanalima. Zahtjev za akreditacijom potrebno je podnijeti na našoj stranici https://weekendfoodfestival.com/press/. Ispunjeni obrazac ne garantira PRESS akreditaciju, a naš tim će vam u roku od 7 dana od prijave, javiti je li vaša PRESS akreditacija odobrena ili ne.

Q: Gdje odsjesti u Rovinju?

A: Informacije o smještaju proonađite na linku, a za sve rezervacije potrebno je kontaktirati Maistrin rezervacijski ured: hello@maistra.hr.

Q: Je li moguć povrat ulaznice?

Povrat iznosa za ulaznice nije moguć, a ukoliko je festival otkazan od strane organizatora, sve uplate bit će vraćene u potpunosti. 

Q: Što ako se želim prijaviti kao izlagač ili partner festivala?

Ako se želite prijaviti kao izlagač, javite nam se na mail info@weekendfoodfestival.com

 

Informacije vezane uz naplatu i izdavanje računa:

NAPLATA PDV-A stranim državljanima

PDV je obračunat temeljem čl. 21 Zakona o PDV-u budući da se usluga izvršava na tlu Republike Hrvatske i po Zakonu smo dužni obračunati i iskazati PDV, odnosno VAT